تبلیغات
حسابداری ، مذهبی ، سیاسی ، فراماسونری ، هنر و ... - اسرار عدد 13 در فراماسونری

حسابداری ، مذهبی ، سیاسی ، فراماسونری ، هنر و ...
 
«اِنّا نَحنُ نَزَّلنَا الذِّکرَ وَ اِنّا لَهُ لَحافِظون» قرآن کریم سوره حجر آیه 9
نوشته شده در تاریخ شنبه 8 مرداد 1390 توسط محمد درزیان خشکرودی

جشن پوریم و نسل کشی ایرانیان توسط یهودیان

هرساله روز 13 فروردین را به عنوان روز طبیعت جشن میگیریم... کدام یک از دوستان از روز پوریم یا جشن پوریم اطلاع دارد ؟ آیا می دانستید در روز 13 فروردین در زمان خشایارشاه 77 هزار ایرانی بدست یهودیان قتل عام شدند ؟ این 77 هزار نفر بر اساس مستنداتی است که از تورات استخراج شده است و برخی مورخان این آمار را جعلی و امار واقعی را 500 هزار نفر می دانند....


وقتی بخت النصر کارهای یهودیان اعم از جادوگری – دزدی - خیانت و... را دید آنها را تبعید و به گونه ای در زندان خانگی حبس کرد. با فتح بابل به دست کوروش ( اعلامیه حقوق بشر ) یهودیان آزاد و به حال خود رها شدند...

یهودیان وقتی دیدند که یک پادشاهی پیدا شده که از اینها حمایت می کند بخشی از آنها وارد ایران شدند و در ایران زندگی کردند و هر روز بیشتر و بیشتر شدند.

در کتاب سفر استر تورات بدین صورت نقل می شود :

«پس یهودیان جمیع دشمنان خویش را به دم شمشیر زده كشتند و هلاك كردند و با ایشان هر چه خواستند به عمل آوردند ... یهودیان در دارالسلطنه شوشن (شوش)پانصد نفر را كشته و هلاك كردند ... در روز چهاردهم ماه آذار نیز جمع شده سیصد نفر را در شوشن كشتند ... و سایر یهودیانی كه در ولایات پادشاه بودند جمع شده و ... هفتاد و هفت هزار نفر از مغبضان خویش را كشتند ... و آرام یافتند. و آن روز را بزم و شادمانی نگاه داشتند. ... آن روزها را از اسم «پور» (در عبری به معنای قرعه) پوریم نامیدند ... یهودیان این را فریضه ساختند و آن را بر ذمه خود و ذریت خویش و همه كسانی كه به ایشان ملحق شوند گرفتند كه تبدیل نشود و آن دو روز را بر حسب كتابت آنها و زمان معین آنها سال به سال نگاه دارند و این روزهای پوریم از میان یهود منسوخ نشود و یادگاری آنها از ذریت ایشان نابود نگردد. (عهد عتیق، سفر استر باب 9)»

واقعیت به طور خلاصه

خشایارشا یا اخشورش پسر داریوش یکم زیاد باده گساری می کرد . او زنی داشت به نام ملکه وشتی که زنی عفیف بود. یک روز خشایارشا در حال مستی از ملکه وشتی می خواهد خود را برای میهمانان بصورت آرایش کرده و زیبا نشان دهد. ملکه وشتی که بانوی عفیفی بود از این کار سرباز زد. خشایارشا او را به جرم خیانت کشت. و دستور داد تا از تمام ایالات ایران زیباترین زنان را پیش او بیاورند تا او همسر و ملکه جدید را انتخاب کند. مردخای یکی از مشاوران خشایارشا که یهودی بود ( از یهودیانی که زمان کوروش به ایران مهاجرت کردند ) برادرزاده خود بنام استر (هدسه) را نیز همراه دختران پیش خشایارشا فرستاد. استر که خود زیبا بود مورد قبول پادشاه قرار گرفت و ملکه ایران شد. مردخای به همراه استر مخفیانه دست به جنایتهای زیادی زدند از جمله صدور اموال و اراضی، دزدی و...

خشایار شا وزیری داشت به اسم هامان که از جنایات و کارهای یهودیان در دربار و کلا ایران با خبر شد و به خشایارشا انتقال داد. وقتی استر و مردخای آگاه شدند در روزی که خشایارشا طبق معمول مست بود توطئه چیدن و حکم قتل هامان را گرفتند و هامان و پسرانش را در روز 13 فروردین کشتند و در دو روز بعد به قتل عام بزرگی علیه ایرانیان دست زدند. پوریم یا جشن ایرانی کشی جشنی است که 26 قرن است یهودیان هرسال در روزهای 13 و 14 و 15 ماه "ادار" به مناسبت قتل عام 70 هزار ایرانی در 3 روز در زمان خشایارشا برگزار می کنند. این جشن مصادف است با 13 اسفند یا 13 فروردین بسته به اینکه سال عبری 12 ماهه باشد یا 13 ماهه.

از این جهت عدد 13 برای آنها خیلی مهم است. جالبه بدانید که از آن زمان لقب هخامنشیان برای پادشاهان ایران رواج پیدا کرد چون هخامنشیان از حاخامنشیان یا خاخامنشیان می آید و یعنی منشی یهودی داشتن.

عدد 13 از یک جهت دیگر برای یهودیان و فراماسونها حائز اهمیت است و آن اینکه 13 را عدد یهودا اسخریوطی می نامند. یهودا اسخریوطی کسی است که حضرت عیسی (ع) را لو داد . (نکته مهم : نام برادر حضرت یوسف (ع) که دسیسه کرد و باعث به چاه افتادن آن حضرت شد هم یهودا بود) و به نظر یهودیان باعث به صلیب کشیدن آن حضرت شد. ( البته به نظر ما مسلمانان این خود یهودا بود که به شکل حضرت درآمد و به صلیب کشیده شد و حضرت عروج کرد.)

در مسیحیت :

_گاهی پلاك سیزده بر روی نشانی ها گذاشته نمی‌شود.

_ در یك اتاق و پشت یك میز، سیزده نفر (در ضیافت شام) نمی نشینند.

برخی از استفاده ها از عدد 13 در فراماسونی

عدد اجتماع جادوگران نیز سیزده است.

سیزده در تقویم آزتك عدد مهمی محسوب می شود. این تقویم به ادوار سیزده روزه تقسیم شده است و در ضمن برای پیشگویی هم به كار می رفته است.

در میان اسراییلیان ، سیزده مقدس بود، زیرا برای تابوت عهد، وجود سیزده چیز ضروری بود.

سیزدهمین الفبای ملل اسكاندیناوی «eiwaz» نامیده می‌شود كه مجموعه روش ها و باورها و رسوم مردم شمال اروپا را نشان می‌دهد و نمایانگر نقطه تعادل بین روشنایی و تاریكی، نیروی خلاق و مخرب، بهشت و زمین است كه در واقع به طور هم زمان پایان و شروع محسوب می شود و به یك اندازه برای مرگ و زندگی ابدی اهمیت قایل می شود.

در نمادهایی كه در اسكناس یك دلاری وجود دارد، به طور اغراق آمیزی نقش عدد 13 دیده می شود. در واقع مفهوم عدد 13 در تاریخ آمریكا بسیار مستحكم است.عدد 13 در بسیاری از نمادهای یك دلاری آمریكایی به كار می رود.

13 قوم اولیه آمریكا، 13 امضاكننده بیانیه استقلال، 13 نوار (قرمز و سفید) روی پرچم، 13 طبقه هرم (پشت دلار همراه با چشم دجال)، 13 ستاره در بالای سر عقاب، عبارت 13 حرفیe pluribus unum، تعداد 13 پر تزیینی از پرهای موجود در طول هر یك از بال های عقاب، 13 نوار بر روی سپر، 13 برگ روی شاخه زیتون و تعداد 13 عدد پیكان.

بالای سر عقاب (واقع در پشت 1 دلاری) سیزده ستاره وجود دارد كه به شكل یك ستاره داوود(خاتم سلیمان) چیده شده اند. این شكل به تعبیر «جوزف كمبل» می‌تواند نماد دموكراسی باشد، كه هركسی می‌تواند از هر موضعی (با توجه به 6 گوشه بالا و پایین و طرفین) سخن بگوید، زیرا ذهن او از حقیقت (مركز) جدا نشده است.

نخستین بار پرچم امریكا 13 ستاره و 13 خط داشت كه نشان دهنده تعداد مستعمرات اصلی این كشور بود

فیلم\" 13 نوامبر\" ، آلفرد هیچكاك هیچگاه به پایان نرسید.

ماموریت قمر \" آپولو 13\" در مسیر ماه بی نتیجه ماند علت انفجار در قسمتی از سفینه بود . نكته جالب این است كه این قمر در ساعت 13:13 پرتاب شده بود و این اتفاق در 13 اوریل شكل گرفت.

اسم رمز درجه 13 فراماسونی "طاق خسروی انوشیروان" است.

آرم اف بی آی 13 ستاره دارد.

آرم سازمان سیا 13 ستاره دارد.

سال استقلال آمریکا 1776 بود و سال تاسیس سازمان ملل 1945 ( در زمان 33 رئیس جمهور آمریکا،ترومن).حال اگر 1776 را از 1945 کم کنیم عدد 169 بدست می آید و 169 یعنی 13 ضربدر خودش.

آرم سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) یک شمعدان در وسط دو شاخه زیتون است که هر شاخه زیتون 13 برگ دارد.

آرم سازمان ملل یک دایره با 33 قسمت در وسط دو شاخه زیتون قرار دارد که هر شاخه 13 برگ دارد.

طبقه بندی: فراماسونری و شیطان پرستی، 
برچسب ها: 13، عدد 13، فراماسونری، فراماسون، ماسون، آمریکا، نسل کشی، کشتار دسته جمعی، نسل کشی ایرانیان، خشایارشاه، هخامنشیان،  


persian gulf

تبادل لینک

خرید بک لینک