تبلیغات
حسابداری ، مذهبی ، سیاسی ، فراماسونری ، هنر و ... - ابعاد جنگ نرم

حسابداری ، مذهبی ، سیاسی ، فراماسونری ، هنر و ...
 
«اِنّا نَحنُ نَزَّلنَا الذِّکرَ وَ اِنّا لَهُ لَحافِظون» قرآن کریم سوره حجر آیه 9
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 7 تیر 1390 توسط محمد درزیان خشکرودی

جنگ نرم از ظریف‌ترین مسائل استراتژیک، و مفهومی است که مستقیما ًبه ذهن و قلب انسان مربوط بوده و با آنها درگیر شده و در پی تسخیر آن بر می‌آید. این مفهوم که از لحاظ ظرافت از نظر بنده کاری زنانه تلقی می‌شود سطوح مختلفی را در بر می‌گیرد که دکتر عباسی در این سخنرانی که مربوط به سال 88 است با دقت به موشکافی و بررسی ابعاد آن می‌پردازد.

متاسفانه با مطرح شدن این مفهوم در حالیکه عده‌ای اطلاعاتی در حد مفهوم همین دو کلمه از آن داشته و اهمیتی به مبانی بسیار عمیق و پر اهمیت نظری آن نداشته آن را مترادف جنگ اینترنتی قرار داده و بدون هیچ پیش زمینه‌ای به زمین دشمن تاخته و با کارهای سطحی و مبتذل و زیرپا گذاشتن مبانی اخلاق اسلامی و فحاشی در پی تار و مار کردن دشمن برآمدند در حالیکه توانایی کوچکترین درگیری فکری با جبهه مقابل را نداشتند. آیا این بار هم باید شاهد قربانی شدن آرمان‌های مذهبی در دست عده‌ای افراد بی اطلاع باشیم و برای فرو ریختن داشته هایمان به جای تسخیر قلب دشمن تاسف بخوریم؟

امیدوارم دوستان عزیزی که قصد وارد شدن به این عرصه را دارند ابتدا دانش آن را فرا گرفته و سپس در پی وارد شدن به زمینه‌های عملی این مهم شوند.

سخنرانی دکتر عباسی در مورد بررسی ابعاد جنگ نرم را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

!!!ابعاد جنگ نرم!!!

طبقه بندی: سیاسی، 
برچسب ها: جنگ نرم، بررسی ابعاد جنگ نرم، ابعاد جنگ نرم، جنگ، دکتر عباسی، سخنرانی دکتر عباسی،  


persian gulf

تبادل لینک

خرید بک لینک